5 листопада 2019 року завітав до своєї рідної альма-матер і провів для студентів юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка лекцію щодо організаційних питань у діяльності приватного виконавця. Захід було організовано об’єднанням “ФАКТ” за сприяння Кафедри нотаріального та виконавчого процесу і адвокатури КНУ.

Майбутні адвокати, нотаріуси, юрисконсульти і приватні виконавці мали змогу напряму задати запитання стосовно роботи і перспектив у сфері примусового виконання рішень. Зосередив свій виступ на власному досвіді отримання статусу приватного виконавця в Україні, відкриття офісу і формування команди. На мою думку, екзамен для допуску до професії є складним, а державний контроль за діяльністю виконавців – вимушений крок, тому що для цієї роботи необхідні висока кваліфікація фахівця і постійне бажання працювати.

Телявський - Лекція КНУ - приватні виконавці

Інститут приватних виконавців потрібно продовжувати популяризувати. Сьогодні ми спостерігаємо дуже низький рівень правосвідомості українських громадян, тому вони не розуміють специфіки цієї роботи, повноважень виконавців і ключових норм законодавства. Така ситуація прослідковується навіть у державних органах. Сподіваємося, що такими заходами ми зможемо змінити ситуацію на краще.

Приватні виконавці в КНУ - Лекція - ФАКТ - Телявський

Дякуємо фахівцям Кафедри нотаріального та виконавчого процесу і адвокатури Київського національного університету імені Тараса Шевченка, зокрема, завідувачу кафедри, доктору юридичних наук, професору Світлані Фурсі за чудову можливість просувати професію серед майбутніх фахівців в Україні.