Команда

Приватний виконавець Анатолій Телявський


Анатолій Телявський

Приватний виконавець, м. Київ

Здобув юридичну освіту у Національному університеті Державної податкової служби України і Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Починав кар’єру на посаді державного виконавця відділу Дніпровського районного управління юстиції у м. Києві. На державній службі  отримав підвищення до Головного державного виконавця і згодом став заступником начальника відділу Управління державної виконавчої служби у Київській області.

У серпні 2018 року Анатолій почав працювати приватним виконавцем округу м. Києва. Став співзасновником громадської організації “Всеукраїнське об’єднання приватних виконавців “ФАКТ”.

 

Анастасія Андросова, помічник приватного виконавця Анатолія Телявського

 

Анастасія Андросова

Помічник приватного виконавця

Анастасія розпочинала трудовий шлях на посаді діловода у Дніпровському відділі Державної виконавчої служби м. Києва. У 2017-2018 рр. була юрисконсультом договірного відділу Асоціації «Бізнес центр «Правозахист». 2018 року завершила Київський національний торговельно-економічний університет за напрямом «правознавство». У вересні 2018 р. почала працювати помічником приватного виконавця Анатолія Телявського.

 

Олена Гевел, помічник приватного виконавця Анатолія Телявського

 

Олена Гевел

Помічник приватного виконавця

Олена закінчила Національний університет «Одеська юридична академія» у 2015 році за спеціальністю “Правознавство”. Розпочинала кар’єру на посаді державного виконавця Дніпровського районного відділу Державної виконавчої служби м. Києва. У червні 2018 р. – січні 2019 р. працювала головним державним виконавцем відділу. За часи роботи на державній службі нагороджувалася подяками міністра юстиції за бездоганне виконання судових рішень. З 1 березня 2019 р. Олена – помічник приватного виконавця Анатолія Телявського.

 

Команда - Приватний виконавець Анатолій Телявський - Анастасія Андросова - Олена Гевел