17 мая 2019 г. заместитель Председателя правления Всеукраинского объединения частных исполнителей “ФАКТ”, частный исполнитель исполнительного округа г. Киева Анатолий Телявский разобрал нововведения Кодекса по процедурам банкротства для специалистов по принудительному исполнению решений в рамках практической дискуссии “Исполнение судебных решений в Украине: практика, проблемы, перспективы”. Мероприятие состоялось в Чернигове в отеле Reikartz. Организаторами выступили Ассоциация адвокатов Украины (ААУ), Совет адвокатов Черниговской области, FEMIDA.UA и Femida Legal Association.

Ключові висновки:
– головними нововведеннями, які несе фахівцям з примусового виконання рішень новий кодекс, є інститут банкрутства фізичних осіб, запровадження електронних торгів майном банкрута і нові правила застосування мораторію на забезпечення вимог кредиторів;
– успіх нововведень значною мірою залежатиме від судової практики, адже на господарські суди тепер покладаються великі сподівання щодо сумлінної перевірки підстав для визнання банкрутом;
– перспектива відміни мораторію на стягнення іпотечної нерухомості може стати позитивним кроком для виконавчого провадження в Україні, проте під питанням чи залишиться ця норма в нинішньому вигляді з огляду на численні суперечки законодавців.
ФАКТ – Всеукраїнське об’єднання приватних виконавців продовжує знайомити громадян з ключовими аспектами виконавчого провадження. Дякуємо колегам за приємну зустріч і продуктивну дискусію. Наше об’єднання завжди відкрите до співпраці.
Закон у дії!

На данном изображении может находиться: 1 человек, в помещении